nie pytaj czemu znowu tu nie ma mnie

2009-02-16 – 01:26

Ostatnie dni, to życie w zwolnionym tempie. Pobudka, termometr, prochy, prysznic, płatki z mlekiem, kawa, metro, lekcje hiszpańskiego, metro, sklep, hostel, prochy, książka, kolacja, film, spać. Powoli i ostrożnie, półprzytomnie. Dopiero dziś tak naprawdę zaczynam czuć, że zdrowieję.

W takim hostelu jeszcze nie spałem. W środku wygląda jak pałac. Długie korytarze, wysokie sufity, drewniane rzeźbione schody, rzeźbione tynki z miejscami na herby, żyrandole z kryształami. W wielkich pokojach w rogach ustawione łóżka piętrowe. W ogrodzie basen, palmy, bar… Tylko to choróbsko odbiera znaczną część tych przyjemności.

Przede mną tydzień hiszpańskiego, a potem chyba Patagonia.

 1. 6 Responses to “nie pytaj czemu znowu tu nie ma mnie”

 2. If you have the time, go youtube and search 1.)’The Spanish Apartment’ and 2.)’The Russian Doll’:) They are nice movies…and i kept thinking about you when i watched those two movies ;)

  hope you get well soon!!! take care!

  By little_v on Feb 16, 2009

 3. “W takim hostelu jeszcze nie spałem. W środku wygląda jak PAŁA.” – to najlepsze co kiedykolwiek napisałeś, dawno się tak nie ubawiłem

  By apolon on Feb 16, 2009

 4. hey little_v! i’ve seen those two, but thanks anyway. :) more and more often i feel like i am too old to live like that anymore…

  By Szymon on Feb 16, 2009

 5. dzięcielina pała…
  zmieniłem na pałac chytrusie :P

  By Szymon on Feb 16, 2009

 6. yo! daj jakieś zdjęcia pała(cu) AMIGO, POR FAVOR! nie mów że odstawiłeś aparat na dobre, bo nie uwierzę :) i nie zobaczę..

  pozdro z krainy śniegu ;)

  By espelho on Feb 17, 2009

 7. PS. milo znowu wejsc na Twoj blog i zobaczyc kawalek swiata :)

  By espelho on Feb 17, 2009

Post a Comment